Šiuolaikinės technologijos sustabdo laiką, gelsvinantį dantis

Laikas ir amžius netolygiai gelsvina visus dantis. Tačiau naujausios balinimo technologijos bei medžiagos ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ patyrę specialistai sugrąžina ne tik natūralų prigimtinį dantų baltumą, bet ir siekia paties balčiausio kiekvieno žmogaus dantų atspalvio. Tas siekiamas baltumas yra labai individualus, priklausomai nuo dantų atspalvio ir kiek kiekvieno paciento dantys imlūs balinamosioms medžiagoms.

Odontologijos klinikos „Angitia“ burnos higienistė Gabija Babrauskaitė prieš dantų balinimo procedūrą įsitikina, ar paciento dantys sveiki (2018-04-25)
.

Panaudojus šiuolaikines saugias balinimo technologijas bei medžiagas galima ne tik sugrąžinti paciento individualaus atspalvio natūralų dantų baltumą, bet ir pasiekti dar baltesnę spalvą.

Dantų spalva atspindi gyvenimo būdą ir keičiasi (dažniausiai tamsėja arba gelsta) kartu su amžiumi dėl įvairių dantų spalvai darančių įtaką priežasčių: plonėja dentinas, persirgtos bei esamos ligos, naudoti vaistai, dantų traumos, dažantys maisto produktai, žalingi įpročiai, ypač rūkymas, piktnaudžiavimas alkoholiu ir pan.

Dantų balinimo metodai „Angitia“ klinikoje

Esame atsirinkę tai, kuo pasitikime ir ką galime drąsiai rekomenduoti kiekvienam pacientui, atvykusiajam į kliniką balinti dantis. Prieš pat balinimą atliekame profilaktinę dantų apžiūrą, įvertiname dantų būklę ir jų atspalvį, suderiname su pacientu balinimo metodą ir siekiamą rezultatą. Svarbiausia – saugus dantų balinimas ir pateisinti paciento lūkesčiai.

Dantų balinimas lazeriuZolar“ – labai operatyvus ir saugus šiuolaikinis dantų balinimo būdas norintiems pasiekti greitą ir efektyvų rezultatą vieno apsilankymo pas odontologą metu.

Dantų balinimas lazeriu yra operatyvus, efektyvus ir saugus

.
Dantų paviršius padengiamas specialiu balinamuoju geliu, o lazerio spindulys, aktyvuodamas gelį, balinimą pagreitina. Balinimas lazeriu užtrunka apie 1–1,5 val., ir dantys dažniausiai išbąla vieno vizito metu.

Dantų balinimas Zoom lempa t. p. yra saugus, efektyvus, populiarus ir greitas, tik dėl balinamojo gelio savikainos šio metodo yra mažesnė kaina. Esmė – dantų paviršių, padengtą specialiu balinimo geliu, aktyvuoja Zoom lempos šviesa.

Dantų balinimo „Zoom“ lempos rezultatai praktiškai nenusileidžia balinimui lazeriu

.
Pagrindinė dantis balinančio gelio dalis yra vandenilio peroksidas. Paveiktas šviesos, jis išskiria deguonį, išbalinantį patamsėjusias dantų emalio vietas.

Dantų balinimas odontologo kėdėje, arba ofisinis dantų balinimas. Metodo principas – karbamido peroksidu visiškai ištirpdomos baltyminės dantų paviršiaus dėmės, jų neveikiant nei lazerio spinduliu, nei „Zoom“ lempos šviesa.

Ofisinis dantų balinimas vyksta, neveikiant balinamosios medžiagos jokia šviesa

.
Ofisinis dantų balinimo būdas yra saugesnis nei kai kurios balinančios dantų pastos, naudojamos savarankiškai namuose. Nes balinamosios medžiagos sudėtyje praktiškai nėra abrazyvinių dalelių.

Dantų balinimas namuose individualiai pagamintomis dantų balinimo kapomis, į kurias įlašinama silpnos koncentracijos vandenilio peroksido. Individualų medžiagos kiekį ir balinimo trukmę nustato balinantis odontologas.

Balinti dantis namuose kapomis saugu tik pagal odontologo instrukciją

.
Balinti dantis namuose
patogu, nes galima užsiimti savo nuožiūra skirtu laiku. Tačiau neturintiems laiko geriau apsilankyti kartą pas odontologą ir balinimo procedūrą užmiršti.

Kaip elgtis po dantų balinimo, kiekvienu atveju instruktuoja odontologas.

Ar visiems balinti dantis saugu ir tinka? Balinami ne visi dantys ir ne visada. Dantys nebalinami šiais atvejais:

  • Sugedę, stipriai pažeisti dantų ėduonies dantys
  • Esant dantenų uždegimui gingivitui, o juo labiau – progresuojančiam periodontitui
  • Nėštumo ir kūdikio maitinimo metu
  • Esant onkologiniams žandikaulio pažeidimams ir kt.

Balinant savarankiškai patiems, galima stipriai pažeisti dantų emalį ir turėti rimtų problemų ne tik dėl tolesnės dantų spalvos, bet ir dėl pačių dantų.

 

Žavi baltų dantų šypsena – neatsiejama visaverčio gyvenimo dalis. Kauno odontologijos klinika „Angitia“ – vieta, kurioje atgyja spindinčios šypsenos.

www.angitia.lt

Savanorių per. 327, Kaunas

 

 

 

Kiti panašūs įrašai

. Kiekvienų metų trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Jos tikslas –  visiems priminti rūkymo žalą žmogaus organams, įskaitant ir  dantis. Nors rūkymo žala dažniausiai asocijuojasi su plaučių vėžiu, lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL) ir širdies bei kraujagyslių ligomis – pagrindine mirties priežastimi visame pasaulyje ir Lietuvoje – tačiau nuodingų dūmų traukimo į plaučius […]

Lai nešokiruoja skaitytojų šio straipsnio nuotraukos – jos ne iš siaubo filmo. Tai – realybė. Taip „patraukliai“ atrodyti, save žaloti ir savo gyvybę pasmerkti fiziniam, moraliniam bei psichologiniam skausmui pasirenkama laisva valia. Ko trūksta žmogui, kad apsispręstų kvaišalais naikinti savo gyvenimą? Gal informacijos apie kvaišalais naikinamus žmonių gyvenimus ir žmogiškąją išvaizdą, kurios neatsiejama dalis yra […]

Dantų ėduonis yra dažniausia vaikų liga išsivysčiusiose šalyse. Vidutiniškai apie 40 % vaikų dantų ėduonis prasideda dar ikimokykliniame amžiuje. Vaikų dantų ėduonis yra rimta problema, nes dantų ligos yra betarpiškai susijusios su sveikata apskritai: didina cukraligės, širdies ligų ir kt. riziką. Dėl dantų ėduonies dantų skausmą kenčiantiems vaikams natūraliai tenka ir dažniau praleisti pamokas, prastėja […]

Buvę Covid-19 viruso sukeltos pandemijos ribojimai jau nebestabdo lėktuvų skrydžių. Tad sugrįžta buvusi odontologinio turizmo („dental tourism“) tendencija, ir europiečiai vis dažniau atkeliauja į Rytų Europos šalis. Šios šalys – suprantama, ir Lietuva – vis dar atsilieka nuo Vakarų šalių atlyginimų vidurkiu, todėl kai kurių paslaugų kainos, tarp jų – ir odontologijos – yra žemos, […]

Norint palaikyti gerą burnos higieną ir bendrą sveikatą, labai svarbu rasti veiksmingą burnos (dantų) priežiūrą. Svarbu rasti paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti ir kuris suteiks jums geriausią įmanomą priežiūrą. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip rasti veiksmingą burnos priežiūros paslaugų teikėją ir į ką atkreipti dėmesį jį renkantis. Taip pat panagrinėsime kai kurias dažniausiai pasitaikančias burnos priežiūros […]

  Nusprendę įsigyti burnos irigatorių susidursite su nemaža pasiūla, tad teks apsispręsti, koks variantas yra geriausias Jums. . Waterpik – mėgiami pelnytai Waterpik burnos irigatorius drąsiai galite tituluoti vienais iš populiariausių. Nenuostabu, aukšta kokybė, itin paprastas naudojimas ir puikus rezultatas masina juos išbandyti, o išbandžius nebepaleisti. Waterpik irigatoriai labai lengvai pašalina dantų ir dantenų apnašas, […]

  „Visi ant 4“ (All-on-4) yra moderni, originali „Nobel Biocare“ patentuota bedančių žandikaulių dantų implantavimo sistema, sukurta 1998 m. žymaus portugalų odontologo prof. Paulo Malo. „Visi ant 4“ sistema yra plačiau naudojamas abiejų žandikaulių dantų implantavimo metodas, patvirtintas moksliniais klinikiniais tyrimais ir sėkmingai taikomas viso pasaulio pacientams. Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas, implantuojantis odontologas Mindaugas […]

Gydytojams
Pacientams