Juozo Paulausko odontologijos klinika

Juozo Paulausko odontologijos klinika yra įsikūrusi Kaune, adresu: Birželio 23-iosios g. 4, Kaunas. Čia dirba profesionalūs gydytojai, odontologai, higienos specialistai, teikiantys įvairias burnos priežiūros ir dantų gydymo paslaugas:

Dantų protezavimas – viena pagrindinių mūsų nišų. Ši paslauga padės atstatyti gražią ir sveiką šypseną. Protezus pritaikome atsižvelgdami į kliento norus ir jo sveikatos būklę. Dedame tiek fiksuotus (dantų karūnėlės, dantų užklotai, tiltiniai dantų protezai, metalo keramika, bemetalė keramika), tiek išimamus dantų protezus.

Dantų implantacija – patikima priemonė norintiems rekonstruoti ir sutvirtinti savo dantis. Naudojame pasaulyje gerai žinomus, puikia kokybe išsiskiriančius Straumann implantus. Mūsų patyrę gydytojai odontologai, veido ir žandikaulių chirurgai implantavimo paslaugas suteiks greitai ir kokybiškai.

 

Juozas.dental odontologijos klinikoje dirba patyrę burnos higienistai. Juk burnos higiena – viena iš pagrindinių procedūrų, siekiantiems užtikrinti, kad dantys būtų sveiki ir dailūs.

 

Laiku bėgant dantys gali prarasti savo natūralią spalvą. Dėl įvairių ligų ant dantų atsiranda estetiškai nepatrauklios dėmės. Norintiems atgauti baltus dantis siūlome dantų balinimo lazeriu ir kapomis procedūras.

 

Skauda dantį? – laukti tikrai nevertėtų. Laukimas dažnu atveju tik pablogina situaciją, prailgina ir pabrangina gydymą. Dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu, karieso gydymas ir kitos procedūros yra atliekamos mūsų odontologijos klinikoje Kaune.

Estetinis plombavimas – vienas patikimiausių būdų šalinti įvairius dantų pažeidimus, defektus. Ši procedūra reikalauja išskirtinio kruopštumo, bet tuo pačiu pacientui suteikia neįtikėtinų rezultatų.


Juozas Dental odontologijos klinikoje naudojamos naujausios technologijos. Čia dirba tik sertifikuoti, savo amatą gerai išmanantys odontologai. Domina konkrečios paslaugos kaina? Susisiekite mūsų telefonu: +370 652 93780, atvykite adresu: Birželio 23-iosios g. 4, Kaunas arba užpildykite užklausos forma mūsų svetainėje internetu: https://juozas.dental/. Mielai pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią gydymo metodą.

Paslaugos:
  • Dantų protezavimas
  • Dantų implantacija
  • Dantų balinimas
  • Vaikų dantų gydymas
  • Dantų šaknų kanalų gydymas
  • Burnos higiena
  • Estetinis plombavimas
  • Dantų šaknų kanalų pergydymas
Miestas
Kaunas
Adresas
Birželio 23-iosios g. 4, Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gydytojams
Pacientams