Mažoji Užupio klinika

Mažoji Užupio Klinika – odontologijos klinika Vilniuje, kurioje savo gydytoją odontologą ras kiekvienas. Apsilankę Mažojoje Užupio klinikoje Jūs gydote iš karto dvi ligas, viena iš jų – dantų problemos, kita – odontologų baimė – pagydoma sunkiau, bet užtat pas mus tai padaroma visam gyvenimui.
Pagrindinė Mažosios Užupio klinikos kolektyvo užduotis – šypsenos pacientų veidose įžiebimas. Mes vertiname ir atsimename kiekvieną pacientą, rūpinamės pacientų savijauta bei gerove ne tik būnant odontologo kėdėje, bet tiek prieš, tiek po procedūros odontologijos klinikoje.
Tai, kad mūsų odontologijos klinika Vilniuje yra „mažoji“, laikome tik privalumu įgyvendinant klinikos misiją, nes būtent tai leidžia mums skirti ypatingą ir idividualų dėmesį kiekvienam pacientui.
Gydymui naudojama nauja, moderni įranga, bei itin platus medžiagų asortimentas. Gydymo metodai bei medžiagos pritaikomos pagal kiekvieno paciento individualius poreikius. Teikiame šiuolaikiškas odontologijas paslaugas ir dantų gydymo procedūras. Atvykite į mūsų namus – Mažąją Užupio kliniką – ir mes pažadame sugrąžinti Jums norą šypsotis!

Paslaugos: Chirurgija, Dantų protezavimas, Dantų implantacija, Dantų balinimas, Vaikų dantų gydymas, Dantų šaknų kanalų gydymas, Burnos higiena, Estetinis plombavimas

Miestas
Vilnius
Adresas

Polocko g. 13 , Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gydytojams
Pacientams