Jelena Jefimova

Kasdien dirbdama išsikeliu tikslą, kad didelės, baimės pilnos akys, įžengiančios į mano kabinetą, išeitų su sveika šypsena. Ir nesvarbu, kieno šios akys – vaiko, ar suaugusiojo. Darbas su vaikais ypatingas, nes gydant mažąjį pacientą ir man pačiai tenka kiekvieną kartą grįžti į vaikystės pasaulį. Sveika vaiko šypsena – dvigubas pasiekimas, nes vaikų laimė – tai tėvų laimė.
Specializacija: vaikų ir suaugusiųjų profilaktinė odontologija, ankstyva ėduonies diagnostika ir gydymas, minimaliai invazyvus terapinis vaikų ir suaugusiųjų dantų gydymas, ankstyva periodonto ligų diagnostika ir konservatyvus gydymas, protezavimas, dantų šalinimas.

Asociacijos:
Nuo 2013 m. Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narė

Kalba šiomis kalbomis:
• Lietuvių
• Anglų
• Rusų

Sertifikatai:
2016 m. – Bemetalės keramikos restauracijos: nuo minimaliai invazyvių iki didelės apimties protezų ant implantų, dr. M.Fradeani (Pezaro, Italija) ir dr. G.Fabbri (Katolika, Italija).
2016 m. – Estetinis priekinių ir krūminių dantų restauravimas kompozitais ir stiklojonomerais. Endodontiškai gydyto krūminio danties restauravimas stiklo pluošto kompozitu EverX ir tiesioginiu užklotu, Med. Dr. Valdas Vilkinis

Mokslai:
• 2013 m. VU Medicinos fakultetas, įgyta gydytojo odontologo licenzija
• 2013 m. VU Žalgirio klinikos atlikta gydytojo odontologo internatūra

 

Paslaugos: NULL

Klinikos:
Miestas
Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gydytojams
Pacientams