Tiesioginės kompozitų restauracijos: nesudėtingos, bet veiksmingos metodikos (ne)kasdieninėms klinikinėms situacijoms ir stilingai jų dokumentacijai

2022-03-04


.
Teorinė dalis: 2022.03.04 10:00-18:00

Tiesioginės kompozitų restauracijos: nesudėtingos, bet veiksmingos metodikos (ne)kasdieninėms klinikinėms situacijoms ir stilingai jų dokumentacijai
Kompozicinės dervos be savo plataus pritaikymo teikiamų galimybių, ilgą laiką pasižymėjo ne itin pageidautinomis savybėmis, tokiomis kaip, prasta kraštinė adaptacija prie dentino, problematišku spalvos pritaikymu estetinėms restauracijoms, aukštu polimerizaciniu susitraukimo koeficientu, neilgaamžiškumu. Darbas su kompozitais reikalavo nemažai pastangų, korekcijų. O galutinis rezultatas dažnu atveju nekėlė pasitenkinimo.
Naujos kartos kompozituose šios problemos praktiškai yra jau išspręstos. Ir šiuo metu šio tipo restauracijos yra vienos labiausiai paplitusių. Tačiau, norit kompozitą įvaldyti ir kokybiškai atlikti gydymą, reikalingos žinios ir neretai mažytės paslaptys iš tų meistrų lūpų, kurie jas atrado ir jau įvaldė.
Charizmatiškasis ir abejingų nepaliekantis lektorius Prof. L Hardan savo paskaitos metu itin daug dėmesio kreips į tai, kaip parinkti ir kaip tinkamai vartoti adhezyvus. Dalinsis tvirtai mokslu pagrįstomis savo įžvalgomis ir reikšmingais patarimais, bei tokiomis unikaliomis žiniomis, kaip pagerinti universalių bondų veiksmingumą, kas gi naujo ir itin svarbaus naujos kartos kompozituose, kokios yra inovatyviausios technologijos, kas tai yra žemo susitraukimo ir streso kompozitai, polimerizacijos technikos, ir kaip atlikti priekinių bei galinių dantų restauracijas net ir komplikuotais atvejais, panaudojant supaprastintą metodiką, tačiau pasiekiant solidų estetinį rezultatą.
Prof L. Hardano gerai įvaldyta “fast modelling technique” (FMT) galinių dantų restauracijoms bus detaliai aptariama ir pagrindžiama naujausias mokslo atradimais.

Prof L. Hardanas garsėja savo domėjimusi technologijomis, tad ir savo klinikinėje praktikoje jis sumaniai pritaikė visiems prieinamas šiuolaikines technologijas. Juk genialu tai, kas paprasta. Taip išmanusis telefonas Profesoriaus ir jo bendradarbių dėka tapo nesudėtinga, visiems prieinama ir puikų rezultatą generuojančia dokumentavimo priemone. Ši paskaitų dalis yra išties įtraukianti ir žavinti plačias auditorijas. Lengva ir žaisminga įtemptos dienos pabaiga garantuota.

.
Praktinė dalis: 2022.03.05 10:00-18:00

Praktinis visos dienos kursas: Kaip “Stilingai” atlikti tiesiogines kompozicines restauracijas priekinių ir krūminių dantų srityse.

Šis kompleksinis kursas ypač rekomenduojamas gydytojams odontologams, kurių praktikoje dominuoja terapinis gydymas, o intensyvus grafikas reikalauja kokybiško, bet daug laiko nereikalaujančio gydymo išpildymo. Prof. L. Hardan metodikos užtikrimą maksimaliai kokybišką rezultatą, bet nereikalauja itin ilgo vizito bei daugybės specialių priemonių, o dokumentacijai pasinaudojant išmaniuoju telefonu, galima greitai ir be brangios foto įrangos fiksuoti bet kurį gydymo etapą.

Kurso temos:

  • Kaip pasirinkti kompozitus priekinėms restauracijoms
  • Spalvos parinkimas- mažytės paslaptys, puikiam rezultatui
  • Priekinių dantų restauravimas- žingsnis po žingsnio metodikos ir jų svarbiausių niuansų detali analizė.
  • Galinės restauracijos- svarbiausi veiksniai, apsprendžiantys restauracijos kokybę.
  • Kontaktų atstatymas
  • Fast Modelling Technique (FMT)-metodika
  • Žingsnis-po žingsnio galinių dantų restauravimas, rekomendacijos ir svarbiausi niuansai.
  • Išmaniųjų telefonų panaudojimas dokumentacijai.

Pranešėjas

Prof. Louis Hardan

 

Vieta: 

COURTYARD VILNIUS CITY CENTER
Rinktinės str. 3, Vilnius, LT-09234

 

Renginio metu vyks sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą. 

 

Registracijos mokesčiai ir terminai: 

Registracija į teorinę dalį (nuo 2022-01-01 iki 2022-02-21) 290 Eur
Registracija į teorinę dalį renginio metu (2022.03.04) 320 Eur
Registracija į praktinę dalį (nuo 2022-01-01 iki 2022-02-21) 650 Eur
Registracija į praktinę dalį renginio metu (2022.03.04) 700 Eur


Rekvizitai registracijos apmokėjimui pavedimu:

Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, kursų data (2021 03 04 / 2022 03 05)

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba info@bmod.lt.

Daugiau informacijos: http://bmod.lt/lt/renginiai/mokymai/restauracine-odontologija/157-tiesiogines-kompozitu-restauracijos-nesudetingos-bet-veiksmingos-metodikos-ne-kasdieninems-klinikinems-situacijoms-ir-stilingai-ju-dokumentacija


»
Kiti Renginiai

Rugsėjo 28 d. 18:30-20:00 „Burnos ligų profilaktika“ Lektorė: Daiva Mačiulienė Odontologinių ligų profilaktikos reikšmė ir įtaka sveikatai ir gyvenimo kokybei. Rugsėjo 29 d. 18:00-19:30 „Profesinė etika odontologijoje“ Lektorė: dr. Viktorija Grigaliūnienė Sveikatos priežiūros specialistų ir pacientų santykių modeliai. Konfliktų sprendimo būdai. 19:30-21:00 „Infekcijų kontrolė odontologijoje“ Lektorė: Vaiva Kazlauskaitė Infekcijų kontrolės reikalavimai odontologinėse įstaigose. Darbo vietos paruošimas odontologinėms procedūroms.

Gydytojams
Pacientams