LVOD konferencija | Nauji horizontai vaikų odontologijoje

2023-09-23

Mieli kolegos,

Kviečiame Jus į Lietuvos vaikų odontologų draugijos (LVOD) organizuojamą renginį „LVOD konferencija | NAUJI HORIZONTAI VAIKŲ ODONTOLOGIJOJE“, kuris įvyks 2023 m. rugsėjo 23-24 d., MAGNUM verslo centre, Kaune.
Bilietai | https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/lvod-konferencija-nauji-horizontai-vaiku-odontologijoje

Data: 2023 m. rugsėjo 23-24 d.
Vieta:  MAGNUM verslo centras
Bilietai: tickets.paysera.com
Daugiau informacijos: https://www.lvodconference.com

Sekite renginio naujienas Facebook | https://fb.me/e/1gzu9WfI0

Konferencijoje skaitys paskaitas ir dalinsis savo klinikine bei moksline patirtimi 6 pranešėjai iš Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV). Didžiausias dėmesys bus skiriamas KPKT panaudojimui vaikų ir paauglių burnos ertmės ligų diagnostikai, odontofobiją patiriančių vaikų gydymui ir tinkamam sedacijos pasirinkimui, moliarų-kandžių hipomineralizacijos etiologijai, diferencinei diagnostikai ir gydymui, skaitmeniniams dantų karieso diagnostikos ir gydymo metodams, sėkmingam pieninių dantų endodontiniam ir restauraciniam gydymui, minimaliai invazyviems karieso gydymo būdams, vaikų odontologijos klinikinės praktikos skaitmenizacijai.

Praktinio kurso metu dalyviai ugdys pieninių dantų pulpotomijos ir pulpektomijos bei protezavimo standartiniais cirkonio ir nerūdijančio plieno vainikėliais įgūdžius.

Dalyviams išduodami 9 akredituotas akademines valandas žymintys sertifikatai. Konferencija verčiama sinchroniškai iš anglų į lietuvių kalbą.

Nekantriai laukiame Jūsų konferencijoje, kurioje bus ieškoma naujų vaikų odontologijos horizontų!


»
Kiti Renginiai
Gydytojams
Pacientams