Plastimeda

Riebalų nusiurbimas

Ši operacija yra daroma esant tam tikram riebalinių ląstelių pertekliui kurioje nors kūno dalyje, dažniausiai pilve, šlaunyse arba kaklo zonoje. Operacija nėra skirta nutukimo gydymui, tačiau ja galima švelniai padailinti kūną, nusiurbiant vos kelis kilogramus riebalų. Operacijos kaina gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, kadangi kainą sudaro daugelis faktorių.

Paciento sveikata ir amžius – amžius ir sveikata įtakoja riebalų nusiurbimo operacijos kainą, kadangi vyresniems žmonėms gali reikėti daugiau priežiūros operacijos metu.
Lytis – ji taip pat įtakoja kainą, kadangi vyrų ir moterų tikslai dažnai skiriasi. Pvz. vyrams procedūra dažnai kainuoja kiek daugiau negu moterims, kadangi jų tikslai reikalauja daugiau darbo.
Chirurgo mokesčiai – naturalu, jog samdant plastikos chirurgą su gera reputacija, plastinės chirurgijos klinika moka papildomą mokestį. Chirurgo praeities reputacija yra geriausias rodiklis operacijos sėkmei.
https://plastimeda.lt/riebalu-nusiurbimas/

Krūtų didinimas

Krūtų didinimo, mažinimo ar pakėlimo operacijos metu siekama pakeisti krūtinės formą. Pacientės po gimdymo ar pacientės su natūraliai mažomis krūtimis yra idealus kandidatas šiai kosmetinės chirurgijos operacijai. Dažnai merginos po krūtų didinimo operacijos jaučia pagerėjusį gyvenimo kokybės lygį, geresnę savijautą, didesnį pasitikėjimo savimi kiekį, geresnį lytinį gyvenimą bei daugelį kitų pagerėjusių gyvenimo aspektu. Prieš darant operaciją, pacientės privalo apsilankyti konsultacijoje su plastikos chirurgu, kuris šią operaciją ir atlikt. Konsultacijos metu, chirurgas asmeniškai pataria kokio dydžio krūtų implantai būtų rekomenduojami, kaip veikia procesas, ką daryti pooperaciniu metu ir taip toliau. Krūtys taip pat gali būti didinamos riebalais, tokiu atveju nuosavi riebalai perkeliami iš vienos kūno dalies, dažniausiai pilvo, į kitą, tuomet nėra reikalingi jokie implantai.

https://plastimeda.lt/krutu-didinimas/

Nosies operacija (rinoplastika)

Nosis yra centrinė veido dalis, o jos išvaizdą lemia jūsų genetiką, kurią paveldite iš savo tėvų. Ši nuolat auga iki 16m, tad nosies operacija rekomenduojama atlikti tik nuo 16m. Operacijos metu gali būti pakeičiama nosies forma, dydis, išvaizda. Vos keli milimetrai pokyčio jau turi itin didelį skirtumą veidrodyje, tad chirurgams ši operacija tikrai nėra lengva. Procedūra reikalauja konsultacijos su chirurgu, kurios metu šis jums patars kiek jūsų nosies formą galima keisti, ar norima nauja forma netrukdys kvėpavimui, supažindins su nosies operacijos veikimu, pooperaciniu laikotarpiu ir t.t. Dažniausiai po operacijos chirurgas rekomenduos specialų įtvarą nosies lokacijoje nešioti tris savaites.

https://plastimeda.lt/nosies-operacija/

Nosies pertvaros operacija (septoplastika)

Nosies pertvaros operacija yra labai panaši į tradicinę rinoplastikos procedūrą, tačiau dažniausiai yra atliekama esant kreivai nosiai. Tai dar žinoma kaip „sulūžusios nosies operacija”. Vyrams dažniausiai atliekama po traumos, pvz. po įsivėlimo į muštynes. Tam tikrais atvejais, nosis gali natūraliai tapti kreiva esant greitam augimui, tokiu atveju taip pat yra atliekama septoplastikos operacija. 

https://plastimeda.lt/nosies-pertvaros-operacija/

Darbo laikas: 9-17
Miestas
Vilnius
Adresas
Vilnius
Renginių kalendorius
Gydytojams
Pacientams