SĄKANDŽIO STABILIZAVIMAS PER RAUMENYNĄ

2023-01-27

Kviečiame tobulėti kartu su MED Academy ir startuoti su pirmais šiais metais teoriniais, demonstraciniais ir praktikiniais mokymais, būtent Jums.
Renginio tikslas susipažinti su sąkandžio ir skeletoraumeninės sistemos tiesiogine priklausomybe bei padėti optimizuoti darbą ir gydymo rezultatus kasdienėje kiekvieno odontologo praktikoje.

Daugiau informacijos ir bilietų įsigyjimas www.medacademy.lt arba https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/sakandzio-stabilizavimas-per-raumenyna-geras.

.


»
Kiti Renginiai

Rugsėjo 28 d. 18:30-20:00 „Burnos ligų profilaktika“ Lektorė: Daiva Mačiulienė Odontologinių ligų profilaktikos reikšmė ir įtaka sveikatai ir gyvenimo kokybei. Rugsėjo 29 d. 18:00-19:30 „Profesinė etika odontologijoje“ Lektorė: dr. Viktorija Grigaliūnienė Sveikatos priežiūros specialistų ir pacientų santykių modeliai. Konfliktų sprendimo būdai. 19:30-21:00 „Infekcijų kontrolė odontologijoje“ Lektorė: Vaiva Kazlauskaitė Infekcijų kontrolės reikalavimai odontologinėse įstaigose. Darbo vietos paruošimas odontologinėms procedūroms.

Gydytojams
Pacientams