„Šachas ir matas dantų ėduoniui ir dantenų ligoms“ KODĖL NEMOKAMAI? Todėl, kad nieko nėra svarbiau už vaikus ir jų ateitį!

2021-01-29

TIK DABAR IR TIK VIENĄ KARTĄ GYVAI!

NEMOKAMA online paskaita (įprasta kaina būtų 179 Eur)

„Šachas ir matas dantų ėduoniui ir dantenų ligoms“

KODĖL NEMOKAMAI? Todėl, kad nieko nėra svarbiau už vaikus ir jų ateitį!

.
Lektorė
Doc. dr. Giedrė Kobs

Kada
2021 01 29 d. (penktadienis) 17.00–19.00 val.

Kur
Transliacijos nuoroda užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta artėjant renginiui.

Kaina
179 Eur 0 Eur

Kam skirta
VISIEMS, kas nori GARANTUOTAI išvengti ėduonies ir periodonto ligų

.
Paskaitos turinys

Oficiali dantų sveikatos statistika Lietuvoje labai liūdna: ėduonį jau turi 78 iš 100 aštuoniolikmečių jaunuolių ir 94 iš 100 visų šešiamečių vaikų (trigubai blogesni rodikliai negu Vokietijoje)!

Juk ir jūs greičiausiai nepažįstate žmonių, kurie visai nesivalo dantų. O kiek pažįstate laimingųjų, kuriems dar niekada nereikėjo taisyti dantų? Greičiausiai vienetus, nes dantys juk genda beveik visiems! Tuomet logiškas klausimas:
kodėl daugumai genda dantys, nors visi juos valosi?..

Gal naudojame netinkamas priemones? O gal dantų sveikatos priešas – bakterijos – klastingesnis, nei galvojame? Juk burnoje gyvenančios bakterijos mums netgi naudingos, kol „nesusidraugauja“ su cukrumi ir neužsimaskuoja ne specialistui sunkiai pastebimu dažnai net už dantį baltesniu apnašu.

Dr. G. Kobs, kuri pati augina 3 vaikus be skylučių dantyse, šioje paskaitoje atskleis dantų ir dantenų ligų priežastis, apie kurias dažnas net nepagalvoja. Taip pat sužinosite, kodėl rekomenduojama tėvams patiems valyti vaikų dantis iki 9 m. amžiaus, kokios dantų valymo priemonės yra būtinos ir neišvengiamos, o kokios apskritai nereikalingos, ar netgi kenksmingos.

Jei norite, kad jūsų vaikai užaugtų taip ir nesužinoję, kas yra dantų grąžto baimė, kviečiame išklausyti paskaitą ir tuo pačiu prisidėti prie liūdnos Lietuvos statistikos keitimo.

Programa
17.00–18.30 Paskaita
18.30–19.00 Klausimai ir diskusija

.
Paskaitos organizatorius
UAB Dr. G. Kobs odontologijos klinika
Daugiau informacijos ir registracija mob. tel. 8 656 95565 arba el. paštu lina@kobs.lt.

ATSISIŲSTI INFORMACIJĄ PDF FORMATU


»
Kiti Renginiai

Rugsėjo 28 d. 18:30-20:00 „Burnos ligų profilaktika“ Lektorė: Daiva Mačiulienė Odontologinių ligų profilaktikos reikšmė ir įtaka sveikatai ir gyvenimo kokybei. Rugsėjo 29 d. 18:00-19:30 „Profesinė etika odontologijoje“ Lektorė: dr. Viktorija Grigaliūnienė Sveikatos priežiūros specialistų ir pacientų santykių modeliai. Konfliktų sprendimo būdai. 19:30-21:00 „Infekcijų kontrolė odontologijoje“ Lektorė: Vaiva Kazlauskaitė Infekcijų kontrolės reikalavimai odontologinėse įstaigose. Darbo vietos paruošimas odontologinėms procedūroms.

Gydytojams
Pacientams