DENTALPHOTO.LT Odontologinės fotografijos mokymai. Intraoralinė, portreto, makro, meninė fotografija, klinikos vizualinis marketingas.

2023-03-25

.
DENTALPHOTO.LT Odontologinės fotografijos mokymai
. Intraoralinė, portreto, makro ir meninė fotografija, klinikos vizualinis marketingas ir t.t.

Tai naujausi ir bene išsamiausi mokymai odontologams apie viską, kas susiję su dantų fotografavimu. Intensyvi visos dienos (8 val.) programa su teorine ir praktine dalimi.

.
Lektorius:

Kursus veda 14 metų patirties turintis profesionalus fotografas Vilmantas Žilinskas. Fotografas yra sertifikuotas odontologijos fotografijos ekspertas, baigęs ne vienus tarptautinius meistriškumo mokymus ir nuolat tobulinantis savo žinias bei atnaujinantis savo autorinių kursų programą. Fotografo darbai puošia ne vieną Lietuvos ir užsienio žurnalą. Didelis reiklumas sau ir perfekcionizmas yra kasdieniai fotografo palydovai. Tarp Vilmanto klientų – tokie vardai kaip „Kalnapilis“, „Biovela“, „Red Bull“, „Jack Daniels“, „Accenture“, „Playboy“, „Globus“, „Airnivol“, „Ordoline“ ir t.t.

Su šiais mokymais fotografas buvo ne tik Lietuvoje, bet ir svečiavosi Jungtinėje Karalystėje bei Norvegijoje. Išsamią ir moderniausią mokymų programą vien Lietuvoje jau išklausė virš 90 odontologijos specialistų. Šie mokymai pakėlė ondotologijos fotografavimo kartelę į visiškai kitą lygį. Vilmanto misija – išmokyti visus Lietuvos odontologus fotografuoti tinkamai. Plačiau apie lektorių: https://dentalphoto.lt/lektorius

Mokymai:

Tai 6-8 valandų trukmės, labai išsamūs, bet tuo pačiu ir sistemingi bei aiškiai suprantami fotografavimo kursai odontologams. Tai vieninteliai Lietuvoje tokio išsamumo kursai, išlaikant 50/50 santykį tarp laiko, skiriamo teorinei ir praktinei daliai. Nuotraukoms ir video medžiagai tampant neatsiejama kiekvienos kokybiškos paslaugos dalimi, mokymai apima labai platų temų spektrą: nuo dantų fotografavimo protokolo iki odontologo portfolio kūrimo ir klinikos marketingo. Mokymai turi dvi kryptis ir dvi koncepcijas

Kryptys:

  • Fotografijos mokymai išmaniuoju telefonu
  • Fotografijos mokymia profesionaliu fotoaparatu

Koncepcijos:

  • Mokymai jūsų klinikoje, jūsų darbuotojams
  • Mišrios grupės pavieniams odontologams (šis skelbimas)

Visa išsami informacija apie mokymų programą, skirtumus ir t.t.:

https://dentalphoto.lt/mokymai

Mokymų datos:

  • Kovo 25, 26 (2 grupės su išmaniaisiais telefonais)
  • Balandžio 1 (1 grupė su profesionaliais fotoaparatais)

Vieta: Vilnius
Dalyvių skaičius: ne daugiau 20
Kaina: nuo 250 Eur
Registracija: https://dentalphoto.lt/bilietai

.

Visa išsami informacija: www.dentalphoto.lt info@dentalphoto.lt +37062338655


»
Kiti Renginiai

Kas yra iTOP?

iTOP: individually Trained Oral Prophylaxis – individualus burnos ertmės ligų profilaktikos mokymas, kurio tikslas išsaugoti savus-natūralius dantis visą gyvenimą.

iTOP seminaruose išmokstama puikios burnos higienos pagrindų. Daug dėmesio skiriama motyvacijai ir kaip įgytas žinias perteikti pacientui bei panaudoti kasdieniame darbe. iTOP padeda išlaikyti burnos ertmės sveikatą ir sveikus dantis – visą gyvenimą!

Paskaitose susipažinsime su individualios burnos higienos mokymo koncepcija, burnos ligų profilaktikos silpnosiomis pusėmis, individualiais profilaktikos principais.

Lektorė periodontologė: Jūratė Žekonienė. iTOP instruktorė odontologė: Beata Mikalkėnaitė

Vietų skaičius ribotas.

Kontaktiniai tel. +37067595585/ +37067868387

Programa: Birželio 1 d. Lektorė: Kristina Perminaitė, Farmacijos mokslų magistrė, doktorantė, Kauno kolegijos lektorė 18:30-19:15 Antimikrobinių vaistinių prepartų klasifikacija ir atstovai. 19:15-20:00 Antimikrobinių vaistinių preparatų vartojimo apžvalga. 20:00-20:45 Atsparumas antimikrobiniams vaistiniams preparatams. Situacijos analizė. Birželio 2 d. Lektorė: profesorė Vita Mačiulskienė-Visockienė, Dantų ir burnos ligų klinikos vadovė, medicinos mokslų daktarė, gydytoja-odontologė; licencijuota endodontologė. 18:30-19:15 Antimikrobinių vaistinių preparatų […]

Gydytojams
Pacientams