Apatinis smilkininis žandikaulio sąnarys: nuo funkcijos iki disfunkcijos. Testai ir korekcijos būdai skirti odontologams kasdienėje praktikoje.

2022-04-02

Vienos dienos teorinis-praktikinis kursas

Lektorė kineziterapeutė Vita Mozūraitienė

 

Data: Balandžio 2 d. (šeštadienis)
Vieta:  Kalnų g. 56A-11, Kaunas
Kaina: 350 eur.
Dalyvių skaičius: 16-20 dalyvių
Būtina registracija el.paštu: mokymai@facemyo.lt

 

Renginio programa:

I. TMJ anatomija, funkcija ir testavimas.

Bazinės žinios apie vieną svarbiausių sąnarių kūne. Kaip greitai ir tikslingai išsitestuoti šį sąnarį?

II. Su TMJ susijusių raumenų palpacijos ir korekcijos būdai.

Kaip tiksliai apčiuopti atskirus raumenis? Kaip atpažinti raumens įtampos zonas, trigerinius taškus ir juos atpalaiduoti? Skausmo susijusio su raumenyno įtampa atpažinimas ir korekcijos būdai. Išplitusio dėl  raumens  įtampos atsiradusio skausmo ( pvz danties)  diferencinė diagnostika.

III. Viršutinės kaklo dalies ryšys su tmj ir sąkandziu.

Nesudėtingi testavimo ir korekcijos būdai.  Kokia kaklinių slankstelių svarba nustatinėjant sąkandį, priešlaikinius kontaktus? Ar pasitelkus paprastas technikas gydytojas odontologas gali išgauti tikslesnius rezultatus?

IV. TMJ kapsulės mobilizacinės technikos.

Kokia įtaka turi kapsulė visai sąnario funkcijai? Ar tikslinga kelti sąkandį, gaminti kapą, kol kapsulė ir visi aplinkiniai audiniai tam neparuošti?

V. Testavimo kriterijai, kada reikalinga kineziterapeuto konsultacija ir terapija?

Efektyvus gydytojo odontologo ir kineziterapeuto bendradarbiavimas, kad pasiekti maksimalių rezultatų paciento sveikatai. Kaip darbas komandoje gali maksimaliai pagerinti ir stabilizuoti gydymo rezultatus?

 

 


»
Kiti Renginiai

Birželio 15 d. 18:30–20:000 „Profesinė etika odontologijoje“ Lektorė: Prof. dr. (H.p.) Zita Vincentina Liubarskienė Odontologas ir pacientas. Klasikinės bendravimo problemos: paternalistinis požiūris į pacientą, autonomiškumo pažeidimai. Odontologas ir pacientas: Kada informuoti ir kada informaciją nuslėpti? Klaidos, teikiant / neteikiant informaciją pacientams. Tarp profesinių santykių etika odontologijoje. Kolegos ar konkurentai? Odontologinės veiklos etikos normos ir Lietuvos […]

Gydytojams
Pacientams