Apatinis smilkininis žandikaulio sąnarys: nuo funkcijos iki disfunkcijos | Odontologams | Kovo 18d.

2023-03-18


Apatinis smilkininis žandikaulio sąnarys: nuo funkcijos iki disfunkcijos.
Testai ir korekcijos būdai skirti odontologams kasdienėje praktikoje

 

Vienos dienos teorinis-praktikinis kursas

Lektorė kineziterapeutė Vita Mozūraitienė

Data: Kovo 18d. (šeštadienis)
Vieta: Kaunas (patikslinsime)
Kaina: 350 eur.
Dalyvių skaičius: iki 20 dalyvių
Būtina registracija el.paštu: mokymai@facemyo.lt
.

Renginio programa:

I.TMJ anatomija, funkcija ir testavimas.

Bazinės žinios apie vieną svarbiausių sąnarių kūne. Kaip greitai ir tikslingai išsitestuoti šį sąnarį?

Su TMJ susijusių raumenų palpacijos ir korekcijos būdai.

Kaip tiksliai apčiuopti atskirus raumenis? Kaip atpažinti raumens įtampos zonas, trigerinius taškus ir juos atpalaiduoti? Skausmo susijusio su raumenyno įtampa atpažinimas ir korekcijos būdai. Išplitusio dėl raumens įtampos atsiradusio skausmo ( pvz danties) diferencinė diagnostika.

III. Viršutinės kaklo dalies ryšys su tmj ir sąkandziu.

Nesudėtingi testavimo ir korekcijos būdai. Kokia kaklinių slankstelių svarba nustatinėjant sąkandį, priešlaikinius kontaktus? Ar pasitelkus paprastas technikas gydytojas odontologas gali išgauti tikslesnius rezultatus?

TMJ kapsulės mobilizacinės technikos.

Kokia įtaka turi kapsulė visai sąnario funkcijai? Ar tikslinga kelti sąkandį, gaminti kapą, kol kapsulė ir visi aplinkiniai audiniai tam neparuošti?

Testavimo kriterijai, kada reikalinga kineziterapeuto konsultacija ir terapija?

Efektyvus gydytojo odontologo ir kineziterapeuto bendradarbiavimas, kad pasiekti maksimalių rezultatų paciento sveikatai. Kaip darbas komandoje gali maksimaliai pagerinti ir stabilizuoti gydymo rezultatus?
.

 


»
Kiti Renginiai

Kas yra iTOP?

iTOP: individually Trained Oral Prophylaxis – individualus burnos ertmės ligų profilaktikos mokymas, kurio tikslas išsaugoti savus-natūralius dantis visą gyvenimą.

iTOP seminaruose išmokstama puikios burnos higienos pagrindų. Daug dėmesio skiriama motyvacijai ir kaip įgytas žinias perteikti pacientui bei panaudoti kasdieniame darbe. iTOP padeda išlaikyti burnos ertmės sveikatą ir sveikus dantis – visą gyvenimą!

Paskaitose susipažinsime su individualios burnos higienos mokymo koncepcija, burnos ligų profilaktikos silpnosiomis pusėmis, individualiais profilaktikos principais.

Lektorė periodontologė: Jūratė Žekonienė. iTOP instruktorė odontologė: Beata Mikalkėnaitė

Vietų skaičius ribotas.

Kontaktiniai tel. +37067595585/ +37067868387

Programa: Birželio 1 d. Lektorė: Kristina Perminaitė, Farmacijos mokslų magistrė, doktorantė, Kauno kolegijos lektorė 18:30-19:15 Antimikrobinių vaistinių prepartų klasifikacija ir atstovai. 19:15-20:00 Antimikrobinių vaistinių preparatų vartojimo apžvalga. 20:00-20:45 Atsparumas antimikrobiniams vaistiniams preparatams. Situacijos analizė. Birželio 2 d. Lektorė: profesorė Vita Mačiulskienė-Visockienė, Dantų ir burnos ligų klinikos vadovė, medicinos mokslų daktarė, gydytoja-odontologė; licencijuota endodontologė. 18:30-19:15 Antimikrobinių vaistinių preparatų […]

Gydytojams
Pacientams