NAUJOVĖ! 1-asis Baltijos šalių veido augimo valdymo simpoziumas

2018-05-11

Lektoriai
Prof. John Mew (D. Britanija)
Gydytojas odontologas ortodontas, 1958 m. iškėlęs „augimo prielaidą“ (netaisyklingas sukandimas – tai „ortostatinė deformacija“, o kreivi dantys nebūtinai yra paveldimi) ir išvystęs „Veido augimo valdymo“ (ortotropijos) koncepciją bei gydymo sistemą „Biobloc“.
Dr. Mike Mew (D. Britanija)
Gydytojas odontologas ortodontas, prof. John Mew sūnus ir Londono ortotropijos mokyklos vadovas bei lektorius, didžiausią dėmesį skiriantis taisyklingai veido raumenų, galvos ir kūno laikysenai, žalingų įpročių šalinimui.
Dr. Simon Wong (Australija), gydytojas odontologas ortodontas, išvystęs „Good Oral Posture exercises“ programą, paremtą veido augimo valdymo principais. Jo misija – padėti išvystyti taisyklingus vaikų veidus ir taip užbėgti už akių daugybiniams chroniškiems susirgimams (alerginės slogos, miego apnėja ir kt.)
Kada
Anglų k. ir rusų k.
2018 05 11–12  d. (penktadienis ir šeštadienis) 15.00 val., registracija nuo 14.30 val.
Kur
„Baltic Beach Hotel“, Jūras iela 23/25, Jūrmala, Latvija
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams, dantų technikams

Simpoziumo turinys
Veido augimo valdymas – tai palyginti nauja odontologijos kryptis, vystoma „tik“ maždaug 60 metų. Kintant žmonijos gyvensenai ir mitybos įpročiams, dramatiškai pradėjo kisti žmonių veidai. Archeologiniai tyrimai rodo, kad kadaise pirmieji dantų susigrūdimai atsirado daugmaž tuo metu, kai žmonės pradėjo kultivuoti žemdirbystę, t. y. kai pradėjo vartoti daug angliavandenių turinčių maisto produktų, kurie yra minkšti. Jei palygintume vaikų veidus išsivysčiusiose šalyse ir besivystančiose, aiškiai pamatytume, kad pramoninių šalių vaikų veidai dažniau atrodo „ištysę“, jų dantys susigrūdę. O šalyse, kur valgoma daugiau kieto maisto, vaikų skruostikauliai ryškūs, šypsenos plačios. Gydytojas odontologas ortodontas prof. John Mew atrado dėsningumą: dauguma veido deformacijų ir su jomis susijusių sveikatos sutrikimų prasideda dėl ankstyvosios vaikystės žalingų įpročių ir aplinkos poveikio. Būtent jis 1958 m. iškėlė „augimo prielaidą“ (netaisyklingas sukandimas – tai „ortostatinė deformacija“, o kreivi dantys nebūtinai yra paveldimi) ir išvystė „Veido augimo valdymo“ (ortotropijos) koncepciją.
Pirmajame Baltijos šalių veido augimo valdymo simpoziume turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su pačiu ortotropijos pradininku prof. John Mew, jo sūnumi ir tradicijos tęsėju dr. Mike Mew bei geriausiu profesoriaus mokiniu Australijoje dr. Simon Wong, kurie atskleis veido augimo valdymo paslaptis. Tai visiems laikams pakeis jūsų požiūrį į odontologiją!

2018 05 11, penktadienis
14.30–15.00 Registracija
15.00–15.15 Simpoziumo atidarymas
15.15–18.45 (16.45–17.15 – kavos pertraukėlė)
Prof. John Mew
Ortotropija – veido augimo valdymas. Koncepcija, mokslinis pagrindimas ir praktinis taikymas.
Per pastaruosius 100 metų buvo pristatyta daugybė teorijų, paaiškinančių netaisyklingo sąkandžio vystymąsi. Nėra abejonių, kad veido ir dantų vystymąsi ženkliai įtakoja aplinkos faktoriai ir žalingi įpročiai. Yra aiškių įrodymų, kad netaisyklingas sąkandis gali būti ir paveldimas. Dar nenustatyta, ar paveldima ir laikysena bei parafunkcijos, tačiau žinoma, kad sąkandžio anomalijos dažnai atsiranda dėl laikysenos. Ortotropija suvienija visas teorijas, o pagrindinė žinia yra tokia: norint suvaldyti taisyklingą veido vystymąsi, liežuvis visuomet turėtų „ilsėtis“ prie gomurio, lūpos turi būti užčiauptos, o dantys lengvai liestis ne mažiau kaip 4–8 valandas per dieną. Žinant būtent šią paprastą paslaptį ir yra įmanoma, pasitelkus pagalbines priemones, iš „beveidžių“ vaikų išauginti stiprias, sveikas ir gražias asmenybes.
20.00–02.00 Furšetas ir diskoteka

2018 05 12, šeštadienis
10.00–13.30 (11.30–12.00 – kavos pertraukėlė)
Dr. Mike Mew
Horizontalaus žandikaulių augimo valdymas raumenų pratimais ir ortotropiniais aparatais.
Norint pasiekti optimalų ir stabilų rezultatą, ortotropijoje svarbūs ir specialūs aparatai atskiriems gydymo etapams, tačiau dar svarbesnis – paciento bendradarbiavimas ir užsispyrimas. Neatsitiktinai dr. M. Mew kiekvienam naujam pacientui sako: aš būsiu tavo mokytojas. Tai reiškia, kad gydytojas ne tik gydo, bet ir moko vaiką taisyklingai kvėpuoti, kramtyti, ryti, sėdėti, atlikti veido raumenų ir liežuvio stiprinimo pratimus, užduoda namų darbus ir tikrina, ar pacientas juos atliko. Jo gydymo rezultatai ir pakeisti žmonių likimai rodo, kad mokytis tikrai verta!
13.30–14.30 Pietų pertrauka
14.30–18.00 (16.00–16.30 – kavos pertraukėlė)
Dr. Simon Wong
Veido augimo valdymas (ortotropija): 100 klinikinių atvejų pristatymas.
Tradicinė ortodontija riboja galimybes daryti poveikį dentoalveoliniams segmentams. Atrodytų, vienintelis būdas koreguoti bazalinio kaulo disbalansą yra chirurginės operacijos. Ir vis dėlto – ne! Šiame pranešime išvysite, kokius rezultatus davė gydytojo iššūkis tradiciniam požiūriui į tai, jog skeleto vystymasis jau yra užkoduotas genuose. Pasirodo, kodą galimą „nulaužti“ paprastais veido raumenų pratimais ir išimamais aparatais… Pragmatiškas požiūris ir kruopšti dokumentacija pateisina tiek vaiko, tiek jo tėvų, tiek ir gydytojo lūkesčius. Bus pristatyti klinikiniai atvejai, kurie atskleis neribotas ankstyvosios intervencijos į ortodontiją galimybes pagal prof. John Mew veido augimo valdymo koncepciją.

Sertifikatai
Dalyviams, užsiregistravusiems iki 2018 05 05 d., bus numatoma išduoti 12 val. sertifikatus.
Maksimalus dalyvių skaičius – 60.

Kaina
BFOA nariams 510 Eur, arba tik 450 Eur, jei sumokėsite iki 2018 03 01
Ne nariams 650 Eur, arba tik 590 Eur, jei sumokėsite iki 2018 03 01
Studentams 430 Eur, arba tik 470 Eur, jei sumokėsite iki 2018 03 01
Furšetas – 90 Eur
Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės ir pietūs.

Apmokėjimas
Pavedimu, nurodant: mokestis už 2018 04 12-13 d. kursus, vardas ir pavardė, LROR nario pažymėjimo numeris, tel. numeris pagal šiuos rekvizitus:
UAB Dr. G. Kobs odontologijos klinika
Įmonės kodas 300569093
Ats. sąskaita LT98 7044 0600 0549 3190
SEB bankas

Kursų dieną prašome turėti
LROR nario pažymėjimą.

Kursų organizatorius
UAB Dr. G. Kobs odontologijos klinika
Daugiau informacijos ir registracija: tel. 8 656 95565, tinklalapyje www.kobs.lt arba el. paštu lina@kobs.lt

»
Kiti Renginiai

Lektoriai
Doc. dr. Giedrė Kobs
Kada
2018 06 22 d. (penktadienis) 9.00 val., registracija nuo 8.30 val.
Kur
Dr. G. Kobs odontologijos akademija, J. Balčikonio g. 3-295, Vilnius
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams

Kursų turinys
Nieko keisto, kad pacientai po sudėtingų odontologinių procedūrų pageidauja, kad jų dantų restauracijos laikytų kuo ilgiau (geriausia – jei visą likusį gyvenimą). Visgi nuo pirmojo paciento apilankymo iki laminantės, įkloto, užkloto ar vainikėlio cementavimo yra ilgas kelias – pradedant nuo atstatomojo plombavimo, endodontinio gydymo, chirurginių intervencijų ir baigiant higienos apmokymu bei motyvacija.

Data: Rugsėjo 14-15 d.
Vieta: Bokštų g. 9, Klaipėda
Registracija:  Samanta 867560334, info@dentina.lt
Lektorius: gyd. Odontologas – burnos chirurgas Tadas Koržinskas
Maksimalus dalyvių skaičius: 12 odontologių (-ų), dantų technikių (-ų).
Kam skirti šie kursai: Odontologams ir odontologėms, dirbantiems rekonstrukcinės odontologijos srityje. Dantų technikams
Suteikiamas valandų skaičius: 16 val.
Kaina: 1000 Eur

Aprašymas:

Kokia gydymo okliuziniais funkciniais įtaisais koncepcija moksliškai pagrįsta? Koks gydymo protokolas taikomas esant ūmiai disko dislokacijai? Kokia kapa pacientui gaminama po restauracijos? Koks skirtumas ar kapa minkšta ar kieta?

Tai tik nedaugelis klausimų, į kuriuos bus atsakyta šiuose kursuose…

Lektoriai
Doc. dr. Giedrė Kobs
Kada
2018 09 14–15 d. (penktadienis ir šeštadienis) 9.00 val., registracija nuo 8.30 val.
Kur
Dr. G. Kobs odontologijos klinika, J. Balčikonio g. 3-295, Vilnius
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams

Kursų turinys
Įsivaizduokite situaciją: norite atkurti nudilusių dantų funkciją. Pirminė dantų forma jau prarasta, apatinis žandikaulis neužsifiksuodamas slysta atgal, prasidėjusios sąnario problemos… Štai ir tenka sau atsakyti į klausimus:

  • Kiek ir kokių vagelių ar gumburų privalo turėti konkretus dantis?
  • Kaip atstatyti crista transversa?…

 

Lektoriai
Doc. dr. Giedrė Kobs
Kada
2018 09 21 d. (penktadienis) 9.00 val., registracija nuo 8.30 val.
Kur
Dr. G. Kobs odontologijos klinika, J. Balčikonio g. 3-295, Vilnius
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams

Kursų turinys
Tam tikrais atvejais žandikaulio sąnario funkcijos sutrikimus įmanoma gydyti ir be sudėtingų sukandamųjų kapų arba sudėtingų restauracijų. Paradoksalu, bet net ir tuos pacientus, kurie nuolat kenčia nuo ūžimo ausyse ir didžiausių žandikaulio sąnario, galvos bei sprando skausmų, įmanoma išlaisvinti iš negalavimų ir nuskausminamųjų vaistų, paprasčiausiai vieno ar keleto dantų aukštį pakeliant kompozitu.

Lektoriai
Dovilė Drungilaitė – gydytoja odontologė ortodontė, Buteyko kvėpavimo metodikos specialistė, pirmoji Lietuvoje ortodontinį gydymą derinanti su ortotropiniais aparatais ir specialiais pratimais bei motyvacija pacientams.
Kada
2018 09 22 d. (šeštadienis) 9.00 val., registracija nuo 8.30 val.
Kur
Dr. G. Kobs odontologijos klinika, J. Balčikonio g. 3-295, Vilnius
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams

Kursų turinys
Kodėl mūsų dienomis tiek daug vaikų serga kvėpavimo takų ligomis, ausų uždegimais ir alergijomis, kodėl taip dažnai pastebima netaisyklinga vaikų laikysena ir kreivi dantys? Negi tikrai dėl viso to kalta vien genetika? Ar žmogus sukurtas tam, kad sirgtų nuo mažų dienų? Ar gali ką nors pakeisti tėvai? Ką jie daro ne taip?

Data: Rugsėjo 28-29 d.
Vieta: Bokštų g. 9, Klaipėda
Registracija:  Samanta 867560334, info@dentina.lt
Lektorius: gyd. Odontologas – burnos chirurgas Tadas Koržinskas
Maksimalus dalyvių skaičius: 12 odontologių (-ų), dantų technikių (-ų).
Kam skirti šie kursai: Odontologams ir odontologėms, dirbantiems rekonstrukcinės odontologijos srityje. Dantų technikams
Suteikiamas valandų skaičius: 16 val.
Kaina: 1000 Eur

Aprašymas:

Ar dažnai restauruojate didelės apimties dantų eilių defektus? Ar diagnostiniam vaškavimui atlikti Jums nepakanka žinių ir įgūdžių? Ar nepaisant idealios preparacijos Jūsų restauracijos pilnos priešlaikinių kontaktų, o keramika  nesiliauja skilinėjusi?

Jei TAIP, tuomet šie kursai kaip tik Jums. Nuo okliuzijos analizės…

Lektorius
Prof. dr. Georg B. Meyer (Vokietija)
Kada
2018 09 28 (penktadienis) 9.00 val., registracija nuo 8.30 val.
Kur
Dr. G. Kobs odontologijos klinika, J. Balčikonio g. 3-295, Vilnius
Kam skirta
Gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams

Kursų turinys
Kraniomandibuliniai funkcijos sutrikimai, labiausiai pasireiškiantys nekoordinuotais hiperaktyviais kramtymo, veido ir pečių raumenimis, gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių. Odontologiniu požiūriu pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į kramtymo funkcijos sutrikimus, dažnai išsivystančius dėl okliuzijos trikdžių…


Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53
Renginių kalendorius

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/renginiai/event-widget.php on line 67

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/kliniku-widget/kliniku-widget.php on line 62

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/kliniku akcijos/kliniku-akcijos-widget.php on line 61

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/baneris/banner-widget.php on line 53

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/prekiu akcijos/prekiu-akcijos-widget.php on line 61

Notice: Undefined index: header in /home/live/public_html/wp-content/plugins/akcijos2/sales-widget.php on line 61

Notice: Undefined index: firstPopUp in /home/live/public_html/wp-content/themes/odontologas/footer.php on line 78
Gydytojams
Pacientams